Pizzeria Winogrady - najlepsza pizza tylko u nas!

Chcesz dobrze zjeść, ale boisz się, że zamówiony posiłek nie spełni Twoich oczekiwań? Masz ochotę na pizzę, lecz nie wiesz, gdzie serwują najlepszą? Śpieszymy z odpowiedzią! Najlepszą pizzę na Winogrady dostarczy Ci nasza pizzeria!

Świeże składniki i naturalna receptura – oto gwarancja smaku

Będąca najbardziej rozpoznawalnym elementem kuchni włoskiej pizza to potrawa, którą dostarczamy na dowóz m.in. w obrębie poznańskich Winograd. Doskonale zdajemy sobie sprawę z charakterystyki tego dania, dlatego dbamy o to, by w krótkim czasie od złożenia zamówienia znalazło się ono we wskazanym przez klienta miejscu. Dzięki temu ciasto jest jednocześnie puszyste i chrupiące, a gorący ser pozostaje idealnie roztopiony. Zapraszamy do zapoznania się z menu naszej pizzerii!

Pizza Winogrady – jakie są możliwości przygotowania pizzy?

Każde danie powinno być dopasowane pod względem smaku i aromatu do preferencji osób, które będą je spożywać. Z tego względu proponujemy włoską pizzę w kilkudziesięciu wariantach – poszczególne pozycje w menu różnią się od siebie przede wszystkim doborem składników na cieście. Klasyczną pozycją jest oczywiście typowa dla Neapolu margherita. Mimo stosunkowo prostego przepisu i niewielkiej liczby dodatków, przy zachowaniu ich wysokiej jakości, taka potrawa, którą dostarczamy jako pizzeria Poznaniu na Winogrady lub inne osiedla, jest wyjątkowo smaczna.

Jesteśmy w stanie dodać do niej nawet owoce morza, ale też typowe polskie składniki – pieczarki, szynkę, paprykę czy cebulę. Dodatkowy atut to możliwość wyboru grubości ciasta. Chcąc spełnić wszelkie oczekiwania klientów, zdecydowaliśmy się stworzyć menu z wieloma ciekawymi kompozycjami, w jakich może być zaserwowana pizzaWinogrady to jedna z dzielnic Poznania, do której dostarczamy włoską potrawę na dowóz. Zapraszamy do składania zamówień lub odwiedzania naszej pizzerii!

Zawsze jest czas na dobrą pizzę na Winogradach

Krótka przerwa w pracy, a Ty nie wiesz, co zrobić na obiad? Znajomi wpadli niespodziewanie, a w lodówce znajdziesz tylko światło? Impreza na Winogradach się przeciąga i wszyscy zaczynają być głodni? MISTER PIZZA ratuje takie sytuacje. Pracujemy codziennie!