Smaczna Pizza Skórzewo - tylko w Mister Pizza!

Dowóz realizujemy na terenie całego Poznania, a także Skórzewa. Darmowy dowóz – do 3 km. Mieszkasz dalej? Nie martw się, Twoja pizza dojedzie świeża i ciepła, zawsze o to dbamy!

Prawdziwa pizza – to dopiero sztuka!

Przy wypiekaniu każdej z zamówionych pizz dbamy o to, by była ona przygotowana starannie i zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Nasze menu jest niezwykle obszerne, ale w przypadku braku odpowiedniej pozycji możemy zaproponować potrawę skomponowaną według autorskiego pomysłu pod względem doboru dodatków, grubości ciasta czy średnicy gotowego dania. Mieszkańców graniczącego z Poznaniem Skórzewa zapraszamy do składania zamówień telefonicznie lub online – obszar dostawy obejmuje również tę miejscowość!

Wyjątkowe dodatki – co konkretnie możemy dodać do pizzy?

Będąca połączeniem zaledwie kilku składników margherita to klasyczny wariant opisywanego dania typowego dla kuchni włoskiej. Na przestrzeni lat przepis na przygotowanie charakterystycznego placka był wielokrotnie modyfikowany, co obejmowało przede wszystkim liczbę składników znajdujących się na mącznym spodzie. Oprócz podstawowego sosu i wysokiej jakości sera dużym zainteresowaniem polskich konsumentów cieszy się pizza z szynką, salami, a także cebulą, papryką, boczkiem oraz pieczarkami.

Ciekawą kompozycję tworzą natomiast dodatki w postaci owoców morza. Możliwe jest też mieszanie kilku serów – w ten sposób przygotowuje się wersję quattro formaggi, którą mamy w menu. Jesteśmy również w stanie dopasować się pod względem składników do preferencji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z listą warzyw, owoców i wędlin, jakie może zawierać nasza pizzaSkórzewo to jedna z miejscowości, do której dowozimy jedzenie – wystarczy złożyć zamówienie online lub telefonicznie!

Nocny głód w Skórzewie? Dla nas żaden problem!

Podobno w nocy pizza smakuje najlepiej. Chwycił Cię nocny głód? Masz ochotę na kawałek ulubionej pizzy? Do Skórzewa już nie dowożą? Zadzwoń do nas! Pracujemy codziennie. W trosce o Twoją wygodę, możesz zamówić przez stronę internetową i zapłacić szybkim przelewem, możesz też tradycyjnie zadzwonić, jeśli chcesz płacić kartą, koniecznie powiedz nam to już przy składaniu zamówienia!

MISTER PIZZA Skórzewo – najwyższa jakość to dla nas wyzwanie

Najwyższa jakość to dla nas nie tylko smak i świeżość naszej pizzy – od lat karmimy poznaniaków, więc tego jesteśmy pewni. Najwyższa jakość to także standard obsługi, a my wciąż rozwijamy się, aby zadowolić amatorów naszej pizzy. Tak wiele rozwiązań przy zamówieniach i płatnościach oraz nowe godziny otwarcia są tego dowodem. Spróbuj i sam stwierdź, czy zasługujemy na miano najlepszych?