Najlepsza Pizza Wilda Poznań - Mister Pizza

Sekretem dań kuchni włoskiej jest przygotowywanie ich z naturalnych, wysokiej jakości składników. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wykonania każdej pizzy wykorzystujemy ciasto pozbawione takich dodatków jak konserwanty czy spulchniacze. Naturalny kolor uzyskiwany poprzez brak barwników, a także wyjątkowy smak i aromat – to cechy wyróżniające charakterystyczną potrawę rodem z Neapolu, którą dostarczamy klientom m.in. na poznańskiej Wildzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu!

Jakie powinno być ciasto do pizzy?

Kluczowym elementem typowego włoskiego placka jest drożdży spód. To właśnie on stanowi podstawę dla wszystkich dodatków: sosu, sera, a także warzyw czy nawet owoców. Istotną kwestią jest grubość ciasta. W klasycznym wydaniu powinno być ono dosyć cienkie. Taka pizza cieszy się popularnością przede wszystkim wśród miłośników tradycyjnej kuchni z Półwyspu Apenińskiego. Wspomniana potrawa jest jednak modyfikowana na wiele sposobów na całym świecie, przez co powstają jej różne warianty.

Zalicza się do nich danie przygotowane na grubym cieście, które zyskało uznanie głównie w USA. Ma też spore grono zwolenników w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie wykonać spód w obu opisywanych formach. Niezależnie od wyboru w tym zakresie, wyjątkowy smak i aromat dzięki wysokiej jakości składnikom to główna cecha, którą wyróżnia się każda nasza pizzaWilda to jedna z dzielnic Poznania, na której obszarze dostarczamy włoskie danie pod wskazany adres – zapraszamy do kontaktu!

Najlepsza pizza na Wildzie? Tylko MISTER PIZZA!

Chcesz dobrze zjeść, ale boisz się, że zamówiony posiłek nie spełni Twoich oczekiwań? Masz ochotę na pizzę, lecz nie wiesz, gdzie serwują najlepszą? Śpieszymy z odpowiedzią! Najlepszą pizzę na Wilda dostarczy Ci MISTER PIZZA.

Świeże składniki i naturalna receptura – oto gwarancja smaku

Pizza WildaWszystkie pizze Mister Pizza przygotowywane są z najlepszych składników, tuż po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Nie chodzimy na skróty i nie szukamy ułatwień. Ciasto przygotowujemy codziennie, dodatki są zawsze świeże i najlepszej jakości. Co nas wyróżnia?

  • przygotowywane każdego dnia ciasto na bazie naturalnych składników,
  • brak konserwantów, spulchniaczy i barwników,
  • starannie dobrana receptura,
  • najlepsze, zawsze świeże dodatki.

 

Pizza Wilda – jedna pizzeria, wiele możliwości

Pizza WildaMenu w MISTER PIZZA jest obszerne – ale tylko, jeśli mowa o pizzy. Nie przygotowujemy pseudo obiadów, nie udajemy też restauracji. Jesteśmy pizzerią, więc jeśli chcesz znaleźć prawdziwą pizzerię na Wildzie, właśnie zalazłeś. A w menu możesz szukać… pizzy. Wielu rodzajów pizzy. Obecnie menu obejmuje 32 pozycje, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznej Margherity, po znacznie bardziej złożone propozycje. Jeśli wśród naszych propozycji nie ma takiej, na jaką masz ochotę, spokojnie! U nas zawsze możesz skomponować swoją własną pizzę z dostępnych składników. Nasza pizza ma dwa rozmiary – 33 lub 50 centymetrów – zaspokoimy każdy apetyt. Jesteś fanem pizzy na grubym cieście? Nie ma problemu, w MISTER PIZZA zawsze masz wybór – ciasto tradycyjne lub grube. Bez dobrego sosu nie ma dobrej pizzy. Jakie sosy polecamy?

  • czosnkowy,
  • meksykański,
  • 1000 wysp,,
  • ostry,
  • pomidorowy

Zawsze jest czas na dobrą pizzę

Krótka przerwa w pracy, a Ty nie wiesz, co zrobić na obiad? Znajomi wpadli niespodziewanie, a w lodówce znajdziesz tylko światło? Impreza się przeciąga i wszyscy zaczynają być głodni? MISTER PIZZA ratuje takie sytuacje. Pracujemy codziennie! Nie jest ważne, czy chcesz zjeść pizzę na Wildzie, iść do pizzerii na Jeżycach, czy zwyczajnie przyjść po swoją pizzę na Dąbrowskiego. MISTER PIZZA nakarmi Cię w każdej z tych sytuacji najlepszą pizzą w Poznaniu.