Pizza Smochowice - tylko w Mister Pizza!

Do obsługiwanych przez nasz lokal dzielnic Poznania zaliczają się SmochowicePizza dla mieszkańców tej części miasta zawsze dociera gorąca i w wybranej konfiguracji. Jesteśmy w stanie przygotować ją zarówno w klasycznej wersji wyłącznie z sosem, serem i ziołami, jak i z wieloma dodatkami – w tym także owocami morza. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego menu oraz dostępnych promocji!

W jaki sposób przygotowujemy ciasto do pizzy?

Połączenie mąki, drożdży, wody oraz kilku innych składników daje możliwość uzyskania spodu do pizzy o odpowiedniej konsystencji. Elastyczne ciasto wyrabiamy wyłącznie z naturalnych półproduktów. Jako jeden z nielicznych lokali serwujących charakterystyczną potrawę włoską przygotowujemy każdego dnia świeżą masę, z której powstają następnie idealnie puszyste oraz chrupiące placki wypiekane w specjalnym piecu. Dzięki temu smakują one o wiele lepiej niż wypieki tworzone z mrożonego ciasta.

Postawiliśmy ponadto na naturalność, eliminując takie dodatki jak spulchniacze, konserwanty czy barwniki. W ten sposób powstaje niepowtarzalna, bardzo aromatyczna i jednocześnie zdrowa pizzaSmochowice, Wilda czy Grunwald – to tylko niektóre z części Poznania, w których obsługujemy klientów, dostarczając jedzenie pod wskazany adres. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować każde danie z naszego menu, w tym zarówno klasyczną margheritę, jak i bardziej wyszukane warianty włoskiej potrawy – np. z owocami morza, różnymi rodzajami mięs czy wędlin, a także w popularnej wersji z czterema serami, czyli quattro formaggi. Zapraszamy do naszego lokalu lub składania zamówień online bądź telefonicznie!

Najlepsza pizza na Smochowicach? Tylko MISTER PIZZA!

Chcesz dobrze zjeść, ale boisz się, że zamówiony posiłek nie spełni Twoich oczekiwań? Masz ochotę na pizzę, lecz nie wiesz, gdzie serwują najlepszą? Śpieszymy z odpowiedzią! Najlepszą pizzę na Smochowice dostarczy Ci MISTER PIZZA.

Świeże składniki i naturalna receptura – oto gwarancja smaku

Wszystkie pizze Mister Pizza przygotowywane są z najlepszych składników, tuż po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Nie chodzimy na skróty i nie szukamy ułatwień. Ciasto przygotowujemy codziennie, dodatki są zawsze świeże i najlepszej jakości. Co nas wyróżnia?

  • przygotowywane każdego dnia ciasto na bazie naturalnych składników,
  • brak konserwantów, spulchniaczy i barwników,
  • starannie dobrana receptura,
  • najlepsze, zawsze świeże dodatki.

Pizza Smochowice – jedna pizzeria, wiele możliwości

Menu w MISTER PIZZA jest obszerne – ale tylko, jeśli mowa o pizzy. Nie przygotowujemy pseudo obiadów, nie udajemy też restauracji. Jesteśmy pizzerią, więc jeśli chcesz znaleźć prawdziwą pizzerię na Smochowicach, właśnie zalazłeś. A w menu możesz szukać… pizzy. Wielu rodzajów pizzy. Obecnie menu obejmuje 32 pozycje, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznej Margherity, po znacznie bardziej złożone propozycje. Jeśli wśród naszych propozycji nie ma takiej, na jaką masz ochotę, spokojnie! U nas zawsze możesz skomponować swoją własną pizzę z dostępnych składników. Nasza pizza ma dwa rozmiary – 33 lub 50 centymetrów – zaspokoimy każdy apetyt. Jesteś fanem pizzy na grubym cieście? Nie ma problemu, w MISTER PIZZA zawsze masz wybór – ciasto tradycyjne lub grube. Bez dobrego sosu nie ma dobrej pizzy. Jakie sosy polecamy?

  • czosnkowy,
  • meksykański,
  • 1000 wysp,,
  • ostry,
  • pomidorowy

Zawsze jest czas na dobrą pizzę

Krótka przerwa w pracy, a Ty nie wiesz, co zrobić na obiad? Znajomi wpadli niespodziewanie, a w lodówce znajdziesz tylko światło? Impreza się przeciąga i wszyscy zaczynają być głodni? MISTER PIZZA ratuje takie sytuacje. Pracujemy codziennie! Nieważne, czy chcesz zjeść pizzę na Smochowicach, iść do pizzerii na Jeżycach, czy zwyczajnie przyjść po swoją pizzę na Dąbrowskiego. MISTER PIZZA nakarmi Cię w każdej z tych sytuacji najlepszą pizzą w Poznaniu.