Pizza Komorniki - najlepsza tylko w Mister Pizza!

Dowozimy na terenie całego miasta, obsługujemy także Komorniki. Darmowy dowóz – do 3 km. Mieszkasz dalej? Nie martw się, Twoja pizza dojedzie świeża i ciepła, zawsze o to dbamy!

Prawdziwa pizza – to dopiero sztuka!

Czy gdybyś miał umiejętności, czas i składniki, robiłbyś pizzę w domu? W świecie półproduktów i chemicznych dodatków z pewnością tak! Zwykle brakuje jednak albo umiejętności, albo czasu. Zrobienie dobrej, naturalnej pizzy to przecież prawdziwa sztuka. Nie musisz się już o to martwić. Tą sztuką na co dzień zajmujemy się my – ekipa MISTER PIZZY. Tylko u nas zjesz naturalną, przygotowaną zgodnie ze sprawdzoną recepturą pizzę, przygotowaną na miejscu w naszej pizzerii specjalnie dla Ciebie.

Pizza – Margherita, Vespa, Diabelska?

Tylko u nas w menu goszczą aż 32 pizze – każda wyjątkowa, skomponowana specjalnie przez naszego szefa kuchni. Ilość dodatków, jakie oferujemy, zachwyci każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Masz jednak ochotę na hawajską bez ananasa? Nas nic nie zdziwi, dlatego dajemy Ci możliwość wybrania własnych składników i stworzenia swojej, unikatowej pizzy. Zawsze możesz wybrać grubość ciasta. Zawsze możesz wybrać rozmiar!

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Karmimy pizzą w Komornikach i w całym Poznaniu już wiele lat, więc nie musimy tego udowadniać. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości:

  • nasze ciasto tworzone jest każdego dnia ze świeżych produktów,
  • mamy własną, unikalną recepturę, dzięki której pizza zawsze smakuje najlepiej,
  • w naszej pizzerii nie znajdziesz spulchniaczy, konserwantów i barwników. Chemii mówimy zdecydowane NIE,
  • dodatki, które oferujemy, przygotowujemy tuz przed nałożeniem na pizzę,
  • dodajemy sosy tylko z naturalnych składników – 1000 wysp, czosnkowy, pomidorowy, ostry i meksykański.

Nocny głód? Dla nas żaden problem!

Podobno w nocy pizza smakuje najlepiej. Chwycił Cię nocny głód? Masz ochotę na kawałek ulubionej pizzy? Nigdzie już nie dowożą? Zadzwoń do nas! Pracujemy codziennie!

W trosce o Twoją wygodę, możesz zamówić przez stronę internetową i zapłacić szybkim przelewem, możesz też tradycyjnie zadzwonić, jeśli chcesz płacić kartą, koniecznie powiedz nam to już przy składaniu zamówienia!

MISTER PIZZA – najwyższa jakość to dla nas wyzwanie

Najwyższa jakość to dla nas nie tylko smak i świeżość naszej pizzy – od lat karmimy poznaniaków, więc tego jesteśmy pewni. Najwyższa jakość to także standard obsługi, a my wciąż rozwijamy się, aby zadowolić amatorów naszej pizzy. Tak wiele rozwiązań przy zamówieniach i płatnościach oraz nowe godziny otwarcia są tego dowodem. Spróbuj i sam stwierdź, czy zasługujemy na miano najlepszych?